HD відеореєстратор Hikvision DS-7208HQHI-SH

HD відеореєстратор Hikvision DS-7208HQHI-SH

Бренд: Hikvision
Модель: 2434

О продукте HD відеореєстратор Hikvision DS-7208HQHI-SH

Опис:

8-ми канальний відеореєстратор стандарту HD-TVI (tribrid)

Унікальний і вдосконалений прилад для відеоспостереження – це відеореєстратор DS-7208HQHI-SH, який представляє групу восьмиканальних пристроїв. Запис всіх файлів відбувається в найкращій якості, чому сприяє висока роздільна здатність камери.

Фірмовий китайський прилад, розроблений компанією Hikvision, дозволяє забезпечити грамотний і ефективний контроль території, що охороняється, крім того, використання удосконалених технологій забезпечує можливість реалізації аналогового відеоспостереження з рівнем розширення HD-TVI.

Пристрій для відеоспостереження функціонує в режимі Turbo HD, має вісім виходів для підключення, щоб створити повноцінну систему контролю, а також дозволити передачу зображень і відеофайлів на великий екран комп'ютерного або цифрового монітора.

Відеореєстратор DS-7208HQHI-SH адаптований до роботи з аналоговими пристроями і відеокамерами, чому сприяє підключена технологія HD-TVI. Також під час запису файлів активізуються два потоки зв'язку н. 264. Роздільна здатність об'єктива становить від 720 до 1080 пікселів, завдяки чому забезпечується найбільш чітке і якісне зображення, передача всіх дій. Швидкість зйомки становить 25 кадрів в секунду.

У фірмового відеореєстратора є вихід HDMI для підключення до великого екрану монітора, таким чином, можна спостерігати за подіями, що відбуваються навколо з пункту управління і локації охоронної системи.

Завдяки синхронному відтворенню відео по восьмиканальному зв'язку можна досягти повномасштабного спостереження на всіх частинах об'єкта. Підключення коаксіального кабелю гарантує швидку і безперебійну передачу даних на великій відстані.


Данный продукт не является частью других товаров.


Комментарии HD відеореєстратор Hikvision DS-7208HQHI-SH

Отзывы HD відеореєстратор Hikvision DS-7208HQHI-SH

К сожалению, отзывов еще нет, Вы можете стать первым!

Добавить отзыв
Связанные товары c #$productID Системний блок Acer Aspire XC-704, Intel Celeron N3050, 2Gb RAM, 500Gb HDD, Б/В
Ramservice
время работы:
Пн-пт 9-19, сб 10-16
0500293389
0671833724
В вашей корзине Перейти в корзину
продуктов 0
на сумму 0 грн.