1.3 МП IP відеокамера DAHUA DH-IPC-C15P

1.3 МП IP відеокамера DAHUA DH-IPC-C15P

Бренд: Dahua
Модель: 6081

О продукте 1.3 МП IP відеокамера DAHUA DH-IPC-C15P

Опис:

Пропонуємо вашій увазі зручну мініатюрну безпровідну мережеву хмарну відеокамеру DH-IPC-C15. Камера призначена для фіксації відео зображення і передачі по безпровідній мережі Wi-Fi на локальний пристрій перегляду або зберігання чи безпосередньо в хмару. Може використовуватися автономно або в складі великої системи відеоспостереження. Для установки і настройки камери не потрібна наявність будь-яких спеціальних навичок або знань. Наведена нижче покрокова інструкція дозволяє виконати введення в експлуатацію будь-якому бажаючому. Невеликі розміри, наявність роз'єму для установки карти пам'яті і простота настройки дозволяють використовувати пристрій для відеоспостереження за житловим приміщенням, організації найпростішої системи безпеки в офісі, в ролі інтеркома або відео няні, а також для багатьох інших цілей. Відрізняється від попередньої моделі — С10 наявністю ширококутного об'єктива і магнітного кронштейна для простої установки на вертикальній поверхні. Камера виконана в сучасному дизайні, корпус має незвичайну трикутну форму.

Комплектація

Комплектація камери мінімальна. Окрім самої камери в коробці ви знайдете зарядний пристрій, шнур живлення micro USB, інструкцію і магнітний кронштейн.

Установка

Відеокамера може бути встановлена на горизонтальну поверхню або на стіну, причому, завдяки гнучкій ніжці, її можна легко направити в потрібну сторону. Широка підставка надає камері стійкість при настільній установці, і повністю приховує металевий кронштейн при установці на стіну. Дно підставки має гумовий обідок захищає камеру від ковзання, а настановну поверхню від подряпин. Кронштейн кріпиться до стіни дюбелями, а до камери за допомогою потужного неодимового магніту, захованого в нижній частині підставки. Після установки, все що потрібно для роботи камери — доступ до мережі Wi-Fi і мобільний пристрій, наприклад смартфон.


Данный продукт не является частью других товаров.


Комментарии 1.3 МП IP відеокамера DAHUA DH-IPC-C15P

Отзывы 1.3 МП IP відеокамера DAHUA DH-IPC-C15P

К сожалению, отзывов еще нет, Вы можете стать первым!

Добавить отзыв
Связанные товары c #$productID Системний блок Acer Aspire XC-704, Intel Celeron N3050, 2Gb RAM, 500Gb HDD, Б/В
Ramservice
время работы:
Пн-пт 9-19, сб 10-16
0500293389
0671833724
В вашей корзине Перейти в корзину
продуктов 0
на сумму 0 грн.